Ви будете перенаправлені на http://rivnefish.com через 10 секунд...

Рибна мапа Рівненщини

неділя, 27 березня 2011 р.

Нетішин, водосховище, 26.03.2011

Компанйони: Олександр Чернявка
Погода: максимальна температура повітря 12 градусів, мінімальна біля 0, вітер північно-західний, дуже сильний(8-9 метрів/сек) і холодний
Час ловлі: з 16:30 до 14:30 26.03.2011
Місце: ловив неподалік від Гнилухи, на так званій косі
Зловлено: осибисто мною десь 7 карасів, 1 підлящик і 1 плотва
Наживка: опариш
Прикормка: власного виробництва на Лящо по рецепту від Romeo, але робочю тут була інша, про це нижче
Снасті: фідер

Ще в середу до мене зателефонував мій одногрупник і запросив на рибалку. В цій розмові він був дуже емоційний, казав, що "риба пішла" і пропустити цього не можна. До речі він на цей період навіть взяв відпустку на роботі.
Я відпросився на роботі і помчався на всіх парах в славне місто Прип'ять Нетішин.
Прибув на місце, мене зустрів товариш і ми вирушили на водойму. По дорозі він мені розповів, що рибачить вже з самого ранку і встиг набомбити пару кілограм карасів і лящів, але вітер просто неймовірно злий і холодний, тому нам буде не легко.

Прибувши на місце я здивувався кількості рибалок в неробочий день: на березі не було де сісти, благо нам тримали місця.
Я швиденько розклався, підготував прикормку і закинувся. Кидати було дуже не просто, вітер дув дуже сильно з справа і в лице. Кормушка летіла дуже погано, а волосінь сильно парусила. На самій водоймі був майже шторм, хвилі були з барашками, і докочуючись до берега гупали об каміння.
Я спіймав непоганого карася, розмочивши цим новий рибацький сезон, ура! Десь через хвилин 30 спіймав ще одного, теж грам на 200. Рибу клав в свій садок, який виявився геть не пристосованим до таких умов рибалки: під берегом глибини взагалі немає, садок занурений у воду лише на 30%-40% і оскільки він круглий, то вітер на хвилі постійно виносили його на берег. Довелось прикласти його величезними каменюками внизу і зверху.

Сашко познайомив мене з двома своїми колегами, які вже рибалили тут другий чи третій день. Саме вони притримали для нас місце.
Вітер був надзвичайно сильним, ми всі надіялись, що підвечір він стихне, але цього не відбувалось. Хлопці швиденько збудували халабуду з підручних матеріалів(дерев'яні колоди, пакети для сміття, скотч, целофан та сміттєві одноразові пакети) - це було справжнє спасіння від вітру.
Вітер дув так сильно, що ні про що інше думати було неможливо, тільки якби сховатись від того вітру. Кльову майже не було. Вже почало темніти і ми всією компанією сіли вечеряти. Я приємно здивувався, що ніхто не запропонував вжити оковитої. Як виявилось це справжні рибалки, які приходять сюди дійсно ловити рибу. Наслухавшись рибальських історій з життя ядерних атомщиків ми всі пішли відпочивати по машинах. Попередньо перевірити та дістали всі снасті - риби не було. Таке враження, що вона взагалі десь зникла.

В машині вітер був відсутнім, але ми дуже задубіли. Я проснувся від холоду і пішов грітись до вогню. Вітер так і не вщух, кльову як і раніше не було.
Ловлять на специфічну снасть - видозмінений фідер. В якості кормушки використовується спіральна пружина з впаяним грузом, грам на 40. На дуже коротенькому повідку з плетеної лески один гачок. В якості прикормки використовується обов'язково варене пшоно, з різними додатками. Мій дружбан додавав молоті смажені зернята соняшника, овсяні пластівці. Обов'язково додам рецепт в статтю про прикормки.
Кидають снасть на диво дуже далеко, і чим далі то краще. Я зі своїм дорогим фідером не міг ніяк при такому вітрі кинути як місцеві рибалки. Вони навіть приходили подивитись вживу на катушку й вудку вартістю понад 1K грн :).
Щоб довго не розписувати підійду відразу до самого цікавого.
Зранку я виявив, що мій садок зник :(, я шукав його по всьому березі, у воді, але це нічого не дало. Вночі біля нас розклав одномісну палатку якийсь мужик, він приїхав сюди на велосипеді, але трохи побувши десь змотався. Не знаю, можливо він і спіонерив садка. facepalm

Риба ловилась дуже погано, аж тут по березі пробіг слух, що хтось дістав з води якогось монстра. Ми з колегами зібрали делегацію і пішли з фотіком туди. Я ледве не впав, коли побачив його улов. Це був короп вагою трохи більше 15 кілограм. Зловлений він був фідером(!), а клюнув на опариша(!!!). Рибак сказав, що його китайський спін просто лежав на камінюках, його щастя, що він був просто над ним, коли клюнуло. Витягував він його не довго, тягнув як колоду. Після фотосесії ми всі під неймовірними враженням з новими силами прийнялись чекати на покльовки.
Потрібно написати, що берег в тому місці не погано закоряжений, я втратив там дві дуже файних пружинки, волосяну оснастку. Саша теж відірвав чотири своїх снасті, відстрелив собі одну пружину при закиді, а коли я попросив його закинути мені подалі мою снасть - то відстрелив ще й мені :).
Десь о годині 12 Вітер потроху нарешті почав вщухати і риби почала покльовувати. Сашко і колеги почали діставати карасиків і підлящиків, а я ніяк не міг побачити покльовок на свої снасті. Зловив з 5 карасів, підлящика і плотву. Мій сусід з права на таку ж прикормку, як і у всіх місцевих дуже файно тягав невеликих лящів і дуже залікових карасів. Бачив у нього схід під самим берегом ляща кілограми на 2.
Чим далі, тим кльов був кращим, але ми почали по-тихеньку збиратись.
А наші колеги лишились рибалити ще на одну ніч, це ж яке здоров'я треба мати.

Неймовірне і дуже оригінальне відкриття сезону. Ніколи б не повірив в те, що так може клювати риба у березні.

Немає коментарів:

Дописати коментар