Ви будете перенаправлені на http://rivnefish.com через 10 секунд...

Рибна мапа Рівненщини

пʼятницю, 24 грудня 2010 р.

Панталія

Розмір озера: 31 гектар.
Характер дна: дно замулене.
Глибина: глибини до 2-х метрів, на дні ставу є декілька ям - залишки старого русла р. Іква.
Рослинність водойми: весь периметр водойми сильно заросший камишем, на відстань від 5 до 25 метрів від берега.
Наявність місць лову: кожне місце для лову - це побудований дерев'яний пірс, вони знаходяться по всьому периметру водойми. Хижака добувають на човнах.
Риболовецький пресинг: риба рибалками виловлюється постійно, браконьєрів помічено не було.
Риба: густера, карась, лящ. Також присутні карп, білий амур, товстолоб. Спінінгістами регулярно ловиться щука і окуні. Також в ставку плавають(і зрідка ловляться) соми!
Рекомендовані наживки: мастирка, горох варений, консервована кукурузка, консервований зелений горох, опариші.
Умови риболовлі: в нерестовий період ловити взагалі заборонено, членам Дубенської громадської організації рибалок "Дубенський Клуб рибалок "РОБІНЗОН" рибалка дозволена без обмежень (відповідно законодавству). Усім іншим вартість одноразового квитка (на добу) на вилов "білої" риби становить 40 грн. (4 вудки, короп до 1 кг відпускається); хижої риби - 30 грн.
Умови для відпочинку: палатку поставити можна по всьому периметру водойми, питна вода відсутня, дрова відсутні.
Проїзд: проїзд хороший до ставка хороший, тільки вже по периметру озера дорога в одних місцях грунтова, в інших - якийсь ломаний асфальт.
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: водойма знаходиться в користуванні Дубенської громадської організації рибалок "Дубенський Клуб рибалок "РОБІНЗОН". Президент Клубу - Гнатюк Олег Анатолійович 0632278743.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: robinzon.ucoz.ua, rybalka.rovno.ua, forum.fishing-ua.com.

Загальна інформація про водойму:

спуск води та промисловий вилов риби не проводилися з часу створення водойми (орієнтовно з 1983 року). Усі мостики(пірси) є власністю членів Дубенської громадської організації рибалок "Дубенський Клуб рибалок "РОБІНЗОН". За ПРАВИЛАМИ Клубу рибалки, які не є членами даної організації але придбали одноразовий квиток на вилов риби на ставу можуть займати будь-який вільний мостик. Однак, зобов'язані звільнити його на першу ж вимогу власника (!!!). З метою попередження таких інцидентів, біля багатьох з мостиків стоять таблички, що містять контактні телефони власника. Доречі, деякі мостики знаходяться в аварійному стані: шатаються, доски під ногами проламуються. Будьте обережними!

За час існування "Дубенського Клубу рибалок "РОБІНЗОН" у став було запущено близько 14 тонн риби, це : товстолоб, амур, карась, короп, а також подарунок від рибалок з міста Рівне - 10 кг малька сома.

Щільність популяції дорослого коропа - посередня. Орієнтовна максимальна вага дорослих особин (на 2009 рік) - близько 12 кг. "Стандартними" є особини вагою 3-4 кг. Рекордні екземпляри впійманих на ставу риб : короп - 16 кг, щука - 17 кг, сом - 20 кг, товстолоб - 13 кг, амур 13 кг, окунь - 2 кг 700 г та карась - 3 кг (неодноразово).

Мінус рибалки на Панталійському ставу поки що зафіксований один:

  • власник пірсу може під'їхати в будь який момент і вигнати рибалку з закормелного місця

Плюси рибалки:

  • риба в ставку різноманітна;
  • присутні трофейні екземпляри риб;

Копіпаста з одного форуму(автор oleg78):
Як і обіцяв, подаю звіт про вдалу рибалку вночі з неділі на понеділок.
Був на місці приблизно в 19.00. Одразу попав під гарний дощ і шквальний вітер. Поматюкавшись, сховався в машині і вже було збирався втікати. Але, на щастя, через хвилин 15-20 дощик притих. Виймаю снасті, починаю закидатись. Як насадку використовував горох (жовтий варений і зелений консервований) на бойловому монтажі в розрахунку на коропа. Ще закинув одного "спутніка". Саме він запрацював практично одразу: дрібна густера ціплялась фактично на льоту. Це швидко набридло і, закинувши добрячу "бомбочку", на легенькі посмикування вже не зважав, очікуючи гарної покльовки. Десь близько 11 майже одночасно були зловлені гарний карась (на око - грам 700-800) і трохи менший підлящик. Далі тишина години до другої. Саме в цей час один із сигналізаторів показує покльовку в берег, тому швиденько підсікаю. Відчув приємну важкість і швидкий рух в берег (до речі, на цьому ставу помітив закономірність - нормальна риба клює майже завжди в берег з швидким ривком у прибережний очерет, звідки витягнути її дуже проблематично). Підмотую жилку, намагаючись тримати контакт з рибою. Тут відбувається швидкий розворот і я відчуваю, що тягне, мяко кажучи, не по дитячому. Благо, фрікціон був налаштований правильно. Тримаю вудку двома руками, під завивання фрікціона риб знімає метрів 25-30 жилки і йде попід очеретом різко вліво. Там, очевидно, трохи втомившись і знайшовши якусь ямку, він тупо стає і впирається рилом. Хвилин 15-20 тривало це стояння. Риб нікуди не рухався, але й мої намагання його підняти були марні. Пробую віддавати жилку: теж марно, став і стоїть. Я в розпачі. Оскільки риба ознак життя не подає, думаю: ну знов хороший звір засів в очереті (вже були неодноразові прецеденти). Приймаю рішення: прив’язую вудку, ослабляю фрікціон, роздягаюсь, беру підсак, ножа і лізу в воду визволяти свій улов. Глибина біля пірса невелика, десь 1,60, але на дні дуже великий шар мулу, який утруднює пересування. Враження, звичайно не з приємних: темінь, навколо ні душі, я по шию в воді бреду невідомо куди... Відійшовши метрів 10 від пірса, знову чую вищання фрікціона і бачу, що жилка рухається від берега. Бігом (!!!) намагаюсь повернутись на пірс. Якось вилажу, хапаю вудлище, і помаленьку починаю затягувати фрікціон. Звір то ніби трохи піддавався, то з легкістю знімав метри жилки. Так тривало довго. Тільки тут я усвідомлюю, що клюнуло ж на саму благеньку мою снасть невідомого китайського виробника. Ледь не плачу, але боротьба триває і поступово відчуваю, що суперник дає себе підтягувати. Побачив його у світлі ліхтарика метрів за 5 від пірса і ледве не впав.
Картина маслом: я голий з вудкою "Цуньхуньмунь" в руках, темінь, навколо ні душі (пробував кричати) і у воді сом-монстр, яких я бачив тільки по телевізору... Ногою підсуваю до себе підсака, опускаю його в воду у вигляді ричага (притримую знову ж таки ногою) і з третьої спроби завожу у підсак голову звіра. Той, кволо сіпнувшись кілька разів, помаленьку всетаки заповзає у великий карповий підсак. Я з нецензурним криком кидаю вудку і хапаю підсака. Пробую підняти... Угу... Взявши кофту, намотую її на руку і хапаю за нижню щелепу. Якось втягую на пірс, перевалюю через себе (я все ще голий) і волочу на берег. Тільки тут віддихався і одівся. Сом, до речі, на березі вже не брикався.
Зранку уже в Рівному зважував на різних вагах: від 18,8 до 20,5 кг при 147 см довжини.
Ото таке... День Рибалки-2010 вдався! Усім ні хвоста, ні луски!
Вибачаюсь за якість фото...
П.С. Мясо дуже смачне, без жодних сторонніх запахів і дуууже жирне. Смажив один шматок на пательні зовсім без олії, так натікло мало не половину сковорідки жиру. Тельбухи, до речі, геть пусті. Може, тому і спокусився на горох...

Зовнішня розвідка доповідає

13.09.2011
Ставок зариблено на 200 кг коропа
Подробиці з фотографіями та відео можна переглянути ось тут.

Панталія
Пірс, що проходить метрів 30 в камиші
Панталія
Ставок в непогоду
Панталія
Пірс цікавої форми, тут автор і ловив
Панталія
Той самий сом
Панталія
Якийсь чувак тримає карпушу
Панталія
На фото все написано

5 коментарів: